OKUL KONTROL YAZILIMI + SCOPE V.1.1

Öğrenci Giriş / Çıkış Takibi

Bu sistemde yönetici bilgisayarına kurulan yazılımla öğrencinin haftalık ders programına göre giriş durumları (Normal / Geç) analiz edilebilir ve istenen tarihte raporlama yapılabilir. Bu sistemle kuruma yabancı girişi engellenmektedir.

Veli Cep SMS Uyarı / Web Bilgilendirme Sistemi

Devamsız olan öğrencinin ve ders çıkış zamanına uymadan çıkış yapan öğrencinin veli cep telefonuna uyarı SMS mesajı sistem tarafından otomatik olarak gönderilebilir. Sistem otomatik güncelleme gerçekleştirerek web sitesi üzerinden öğrenci velisi tarafından geriye dönük giriş/çıkış hareketlerini izleme olanağını sunmaktadır.

Personel Giriş / Çıkış Kontrolü

+ Scope ile nöbetçi personel imza defteri tarihe karışıyor. Sistemimiz günlük nöbetçi giriş / çıkış saatlerini analiz edebilme ve raporlama olanağı sunmaktadır. Bu sistem aynı zamanda personel haftalık ders programına göre personelin giriş çıkış hareketlerini takip , analiz ve raporlama olanağı da sunmaktadır.

Ziyaretçi takip

+ Scope sistemi pratik ve çabuk ziyaretçi takip olanağı sunmaktadır. Bu sistemdeki raporlama ile ziyaretçi takip defteri de tarihe karışmaktadır.

+Scope Yemekhane Kurum yemekhanesi girişlerinin kontrol edilmesini, adaletli dağıtımı, israfın önlenmesini ve dolayısıyla tasarrufu amaçlayan bir sistemdir. İlgili gün kimler yemekhaneye giriş yapabilir-yapamaz durumunu analiz edebilen bir sistemdir. Sistemimiz Sonraki günlerde kaç kişinin yemekhaneden yararlanacağını hesaplayarak gereğinden az ya da fazla yemek üretiminin önüne geçmenizi sağlayabilir. +Scope Yurt Öğrenci yurdu giriş kontrolünu kolaylaştıran bu versiyon ile yurda kim, hangi gün, ne zaman girmiş gibi durumları kontrol edebilirsiniz. Giriş hareketlerinin takibi, analizi ve raporlanması imkanlarını sunabilmektedir.

+Scope Kantin Kantinlerde yapılan alış-verişlerde para trafiğini azaltacak bu sistemimizde para yerine akıllı kartlar kullanılabilmektedir.

İŞLETME KONTROL SİSTEMLERİ

Parmak izi Personel Devam Kontrol Sistemleri, barkod kartı personel devam sistemleri ve manyetik kartlı personel devam sistemleri

GKS+ GKS+(Giriş Kontrol Sistemi +), içerisinde isteğinize göre parmak izi okuyucular, manyetik kart okuyucular, yüz tanıma sistemleri ya da avuç içi okuyucular bulunan bir sistemdir. Sistemin amacı kuruma giriş yapanların kimliklerini, giriş saatlerini belirlemek ve bu belirlemelere göre analizler yapabilmektir. +Scope yazılımı ile beraber çalışabilen bu sistemde giriş izni veren ya da vermeyen bir mekanizma(turnike) olmadığından giriş yapmak isteyenlerin kontrolü ya da engellenmesi söz konusu değildir. Bu sistem daha çok pdks(personel devam konrol sistemleri) ile kullanıma uygundur. Dolayısıyla GKS+ ürünümüzün hedef kitlesi daha çok işletmelerdir.

GKS++ GKS++(Giriş Kontrol Sistemi ++), içerisinde isteğinize göre parmak izi okuyucular, manyetik kart okuyucular, yüz tanıma sistemleri ya da avuç içi okuyucular ve girişe izin verecek yada vermeyecek turnikerler bulunan bir sistemdir. Sistemin amacı kuruma giriş yapanların kimliklerini, giriş saatlerini belirlemek ve bu belirlemelere göre analizler yapabilmektir. +Scope yazılımı ile beraber çalışabilen bu sistemde giriş izni veren ya da vermeyen turnikeler olacağından giriş yapmak isteyenlerin kontrolü ya da engellenmesi söz konusudur ve sistemin avantajı olarak göze çarpmaktadır. Bu sistem daha çok okullarda kullanıma uygundur. Dolayısıyla GKS++ ürünümüzün hedef kitlesi daha çok okullardır.