Profesyonel Uydu Çözümleri İçin, Bizimle İletişime Geçin.

Ems Teknoloji olarak Next & Next Star ürünleri ile binalarda, dairelerin digital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmalarını sağlayarak, çanak anten kirliliğini önleyip daha uygun kurulum maliyetleri ile uydu yayınlarını izlemelerini sağlıyoruz.

Türksat uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile, Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı digital görüntü ve ses kalitesiyle izleyebilir. Sistem isteğe göre Digitürk uydusunun (Eutelsat W3) yayınlarını alabilecek şekilde kurulabilir.Bu şekildeki kurulumlar da daire Digitürk abonesi ise, diğer uydu yayınlarının yanı sıra digitürk kanallarınıda izleyebilir.

İzlanmek istenen kanal sayısına göre binanın çatısına kurup sistem merkezini de binanın asansör dairesi gibi korunaklı bir alanına monte ediyoruz. Binaların çatılarında yapılan işlemler standart olsa da, sistem merkezinden dairelere kablo çekimi, binaların mimari ve altyapı farklılıklarından dolayı değişiklikler göstermektedir.

Genelde kablo yolu olarak bina havalandırmaları veya şaft boşlukları kullanılmakla birlikte bir kısım binalarda merdiven boşlukları veya dış cepheler kablo yolu olarak kullanılmaktadır.